Hakkımızda

Açılış Organizasyonu Hakkında

Hizmet Branşlarımız

Açılış Organizasyonu

Gelin sizler için neler yapabileceğimizi konuşalım.  Profesyonel palyaço ve hostes kadromuzla açılış organizasyonu ata organizasyonla bir harika. Sizde bu organizasyon kalitesini yakalamak ister misiniz.

İkram Arabaları

Osmanlı macunları başta olmak üzere misafirlerinizin ilgisini çekecek, patlamış mısır, pamuk şeker ve osmanlı şerbetçisi ikramlarımızla açılış organizasyonuna ayrı bir hava katmaktayız.

Balon Süsleme

Açılış organizasyonu denilince akla ilk balon süsleme gelir. Galerimizde görebileceğiniz örneklerimiz bu işte uzman olduğumuzu çokça ön plana çıkartmakta ve farklı efektler oluşturmaktadır.

Animasyon Gösterileri

Uzun bacaklı palyaçolar, maskotlar, host ve hostesler, en özeli ise ata organizasyon özel animasyon konsepti ile dj ekibimizin vermiş olduğu enerjik hava misafirlerinize unutamayacakları açılış organizasyonu yaşayataçaktır.

Açılış Organizasyonu Süsleme

Açılış organizasyonu sadece balon süslemeden ibaret değildir. Organizasyon konseptine göre masa, sandalye, bar ve bayrak süslerimizle organizasyona ayrı bir hava katmayı hedeflemekteyiz.

Hostes Temini

Organizasyonlarınıza renk katmak ve misafirleri en iyi şekilde karşılayabilmek için, açılış organizasyonlarında host ve hostes desteği sunmaktayız. Hedefimiz misafirlerin mutlu bir şekilde organizasyondan ayrılmasıdır.